Email Marketing

 

Freebie - Hot corners

Články přečteno 1869 25.08.
2011
komentováno 0

hot corners freebie

Dnes neváhejte a stáhněte si další zdroj pro Adobe Fireworks. Hot corners se výborně hodí jak k dnešním teplotám, tak i do Vašich grafických návrhů webových stránek i e-shopů :-) Stále platí, že můžete v komentářích dát tip na to, co se má objevit v dalších freebies. Těším se na Vaše tipy :-)

download

zobrazit komentáře

Freebie - Twitter timeline

Články přečteno 2546 23.06.
2011
komentováno 2

twitter

Další zdroj pro Adobe Fireworks volně ke stažení. Tentokrát jsem pro Vás připravil Twitter timeline, která vypisuje poslední příspěvky z vašeho Twitter account. Enjoy :-)

download

zobrazit komentáře

Freebie - Apple like photogallery

Články přečteno 1755 19.06.
2011
komentováno 0

Apple like photogallery

Dnes jsem si pro vás připravil další zdroj, který můžete libovolně stahovat a použít ve svých projektech. Jedná se o galerii fotek v Apple stylu. Zdroj je opět připraven v Adobe Fireworks a jediné omezení zní: nenabízet dále ke stažení bez souhlasu :-) Enjoy!

PS: Máte nějaké special přání do dalších free stuff?

zdroj ke stažení

zobrazit komentáře

Freebie - Přihlašovací formulář

Články přečteno 3108 01.06.
2011
komentováno 10

loginform download

Připravil jsem pro vás dnes volně ke stažení přihlašovací formulář. Stáhnout si jej můžete ve formátu .png pro Adobe Fireworks. Můžete jej volně použít pro studijní účely nebo do svých projektů. Budu rád, když mi napíšete, na jakém projektu se formulář objeví, ale není podmínkou. Nedávejte jej však dále volně ke stažení. Další free stuff budou určitě následovat :-)

download

zobrazit komentáře

NHL 2K11 nejlepší hokej pro iPhone a iPad (uvnitř soutěž)

Články přečteno 3872 29.05.
2011
komentováno 0
4de2075cde978-photokvetna27123029dop.png

Hry s tématikou hokeje a NHL se těší velké oblibě napříč všem platformám. Herním zařízením poslední doby kralují převážně stroje s operačním systémem iOS uvnitř. Kvalitní hokej na iPhone se hledá dost složitě, ale ten nejlepší je bezesporu NHL 2K11

Herní módy

Výběr v plné verzi je rozmanitý a obsahuje skoro vše, co se od takové hry očekává. Rychlé přátelské utkání mezi dvěma týmy, nájezdy nebo trénink oslabení. Neméně zajímavou možností je zahrát si kompletní sezónu NHL za určitý tým. V sezóně nechybí změny soupisek, přestupy hráčů, strategie mužstva nebo zranění.

Tvůrci hry získali licenci na použití jmen všech týmů NHL a jejich hráčů, takže žádný John Doe na soupisce.

Hratelnost

Když si nastavíte možnosti kamery a délku zápasu, může začít samotné utkání. Hratelnost a grafika je na takové úrovni, že neuvěříte vlastním očím. Samozřejmostí je HD verze pro iPad a optimalizovaná grafika pro iPhone 4. Do ovládání se vpravíte hned ve dvou zápasech a ihned si stížíte úroveň. Ty jsou na výběr 4. Doporučuji začínat u druhé, protože první je až moc jednoduchá a nedostaví se dobrý pocit z výhry :-) 

Zápory

Na této hře se zápory hledají opravdu těžce, jedním z nich by mohla být absence mistrovství světa a národních týmů. Přítomnost sportovního komentátora by také nebyla na škodu. Další drobnosti by se jistě našly, ale hratelnost, celkové zpracování nebo naprosto realistické pohyby hráčů vše omluví.

Soutěž

Jeden z vás může tuto skvělou hru získat do svého iPhonu zdarma! Stačí tento článek tweetnout pomocí tlačítka pod fotogalerií. Jednoho z vás vyberu a ten získá redeem kód pro iPhone verzi. No a než vyhrajete, vyzkoušejte zatím alespoň lite verzi. Vítěze vyhlásím 5.6.2011.
 

zobrazit komentáře
Stránka 1 2 3 4 5 6 7 8

 

Email Marketing