Email Marketing

 

Freebie - Social buttons

Adobe Fireworks přečteno 1737 03.06.
2012
komentováno 0

social buttons

Tyto tlačítka se určitě budou hodit každému :-) Dnes jsem pracoval na jednom designu webu a s menší obměnou jsem se rozhodl pustit do světa sexy tlačítka na nejoblíbenější sociální sítě. Je to opět zdroj pro Adobe Fireworks, takže vesele stahujte :-)

download

zobrazit komentáře

Freebie - Poll

Adobe Fireworks přečteno 2500 25.09.
2011
komentováno 2

poll

Nakreslil jsem pro Vás další zdroj pro Adobe Fireworks. Anketa se na web vždy hodí, takže stahujte a využívejte jak je libo. Taky budu moc rád, pokud tento článek obdaříte komentářem a když se Vám dnešní freebie bude líbit natolik, že Vám bude cukat prst nad tlačítkem pro sdílení na Facebooku nebo Twitteru, klidně jej zmáčkněte :-)

download

zobrazit komentáře

Freebie - Hot corners

Adobe Fireworks přečteno 1869 25.08.
2011
komentováno 0

hot corners freebie

Dnes neváhejte a stáhněte si další zdroj pro Adobe Fireworks. Hot corners se výborně hodí jak k dnešním teplotám, tak i do Vašich grafických návrhů webových stránek i e-shopů :-) Stále platí, že můžete v komentářích dát tip na to, co se má objevit v dalších freebies. Těším se na Vaše tipy :-)

download

zobrazit komentáře

Freebie - Twitter timeline

Adobe Fireworks přečteno 2546 23.06.
2011
komentováno 2

twitter

Další zdroj pro Adobe Fireworks volně ke stažení. Tentokrát jsem pro Vás připravil Twitter timeline, která vypisuje poslední příspěvky z vašeho Twitter account. Enjoy :-)

download

zobrazit komentáře

Freebie - Apple like photogallery

Adobe Fireworks přečteno 1755 19.06.
2011
komentováno 0

Apple like photogallery

Dnes jsem si pro vás připravil další zdroj, který můžete libovolně stahovat a použít ve svých projektech. Jedná se o galerii fotek v Apple stylu. Zdroj je opět připraven v Adobe Fireworks a jediné omezení zní: nenabízet dále ke stažení bez souhlasu :-) Enjoy!

PS: Máte nějaké special přání do dalších free stuff?

zdroj ke stažení

zobrazit komentáře
Stránka 1 2

 

Email Marketing