Email Marketing

 

Freebie - Přihlašovací formulář

Adobe Fireworks přečteno 3128 01.06.
2011
komentováno 10

loginform download

Připravil jsem pro vás dnes volně ke stažení přihlašovací formulář. Stáhnout si jej můžete ve formátu .png pro Adobe Fireworks. Můžete jej volně použít pro studijní účely nebo do svých projektů. Budu rád, když mi napíšete, na jakém projektu se formulář objeví, ale není podmínkou. Nedávejte jej však dále volně ke stažení. Další free stuff budou určitě následovat :-)

download

zobrazit komentáře

Fireworks Tutorial #2 - Hlavička webu

Adobe Fireworks přečteno 2423 02.04.
2011
komentováno 0
4d96eed0f3174-tut2.jpg

Druhý díl pravidelného seriálu s tutoriály na Adobe Fireworks je tady a dnes se blíže seznámíme s maskami, symboly a vytvoříme si jednoduchou hlavičku webu. Celý tutoriál je možno stáhnout ve Fireworks png. Dotazy a připomínky mi prosím zašlete do komentářů. V dalším díle dám prostor Vám, napište do komentářů, co chcete názorně ukázat a v příštím díle to podrobně probereme :-)

zdroj ke stažení

zobrazit komentáře

Fireworks Tutorial #1 - Tlačítko pro web

Adobe Fireworks přečteno 4486 27.03.
2011
komentováno 3
4d8fa175281b0-buttons.jpg

V našich končinách není až tak zvykem, když grafik tvoří návrhy webových stránek v Adobe Fireworks a přitom je Fireworks z mého pohledu vhodnější než třeba Photoshop od stejnojmenné firmy. Pro osvětu jsem se rozhodl spustit seriál videonávodů a dnes začneme zlehka: ukážeme si základní práci s objekty a efekty a vytvoříme si jednoduchá tlačítka pro web. Vše si můžete vyzkoušet zdarma v rámci trial verze ze stránek adobe. Omlouvám se za závěr návodu, utekl mi trochu zvuk, příště se to již nestane :-)

Výsledný zdrojový soubor si můžete stáhnout. Uvítám hodnocení návodu v komentářích, popřípadě požadavky na další díl :-)

zdroj ke stažení

zobrazit komentáře
Stránka 1 2

 

Email Marketing